.

.

Модерна Позадина Птици Magnolia цвет Фото Mural Позадини за Дневна Соба во ЖИВО Позадина Ѕид Хартија Мурали Обичај Било која Големина

Модерна Позадина Птици Magnolia цвет Фото Mural Позадини за Дневна Соба во ЖИВО Позадина Ѕид Хартија Мурали Обичај

DEN 499.00 DEN 959.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


5165368188354197 Топло-продажба Пејзаж Mural ,Ве молиме Кликнете Тука US $ 19.99 /метар квадратен US $ 199.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 18.32 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 18.32 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 18.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 18.32 /метар квадратен

Главните својства

Димензии:
1 квадратен метар
Бренд Име:
JRong
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Други
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Употреба:
дневна соба
Шема:
Флорални
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Винил Позадини
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода

Избор на купувачот