.

.

Рака-насликани свила позадина сликарство цвет со птица СТРАНА се НАСЛИКАНИ на ЅИД ХАРТИЈА ТВ/Троседот/livingroom/спална соба wallcovering позадина

Рака-насликани свила позадина сликарство цвет со птица СТРАНА се НАСЛИКАНИ на ЅИД ХАРТИЈА ТВ/Троседот/livingroom/спална

DEN 6168.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Откако ќе се потврди на бојата и цртежот,ние ќе почне да цртање нив на свила.
Случај покажува подолу. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Второ,ќе плаќаат 50% депозит најмалку. Ако сакате да видите примерок директно,ние може да ви испратат примерок слободни, но треба плати на превозна цена,во прилог примерок
за вашиот референца
Следните боја се опционални.
Во прилог цртање за вашиот референца.
Прво,ние треба да наведете слика и ни даде вашата зададените димензии.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ништо друго, ако се достапни, исто така можете да контактирате мојот подолу информации.
Широко usded во домот,мода продавница,продавница,ресторан,изложба,counter уметничка галерија,музеј,канцеларија,апарати за домаќинство и така натаму. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Главните својства

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Материјал:
свила позадина
Број На Модел На:
КТ-1702025
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Класичен
Тип:
Рачно насликани свила позадина
Површински Третман:
Рачно Насликани
боја:
Многу бои да се избере
Материјал:
Злато/сребрена фолија, свила и хартија,Не-плетени свила хартија опција
ROHS:
Yes
Функција:
Единствена,елегантно,класичен
Стил:
Спојот на Кинеските и западните
димензија:
било која големина
слика:
Се прилагодите било уметности
Примена:
Користи било позиции Широко
Ширина:
The most wide being 1400mm
Висина:
Неограничен висина

Избор на купувачот