.

.

beibehang поток крап Обичај Фото Кат Позадина 3D Дневна Соба и Бања Кат Mural ПВЦ самолепливи Водоотпорен хартија Ѕид

beibehang поток крап Обичај Фото Кат Позадина 3D Дневна Соба и Бања Кат Mural ПВЦ самолепливи Водоотпорен хартија

DEN 881.00 DEN 1728.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x должина) 2 : Купи Сега.

Главните својства

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
14186179

Избор на купувачот