.

.

Кинески Стил Nonwoven Позадина 3D Биг Цвет Спалната соба Дневна Соба ТЕЛЕВИЗОР Сино Зелена Розова Жолта Беж Ѕид Хартија

Кинески Стил Nonwoven Позадина 3D Биг Цвет Спалната соба Дневна Соба ТЕЛЕВИЗОР Сино Зелена Розова Жолта Беж Ѕид

DEN 1795.00 DEN 2112.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Не-плетени Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри Боја : Светло сина / Светло зелена / Шампањ / Розова/Беж / Светло жолта Позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни светлина во собата

Главните својства

Димензии:
5.3㎡
Шема:
Флорални
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
GB00121
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
PAYSOTA
Стил:
Пастирски

Избор на купувачот