.

.

Обичај пејсажот позадина,сончева Светлина шума вода,3D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ѕид ПВЦ позадина

Обичај пејсажот позадина,сончева Светлина шума вода,3D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ѕид ПВЦ

DEN 1440.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Договор стил позадина ТВ ѕид во бојадисана спалната соба позадина контакт хартија US$ 30. На пример, големина : висина од 2.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.
Обичај пејсажот позадина,сончева Светлина шума вода,3 D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ѕид ПВЦ позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).99 /метар квадратен
DE Papel parede обичај огромни мурали. Површина : 2.5 метри квадратни.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Нашата позадина продажба по квадратен метар.Нарачката единица=висина*ширина.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали на природните предели на цреша дрвја, дневна соба во ЖИВО позадина на спалната соба позадина US$ 30.
3 d Европската руралните договор слатка романса сопствена позадина ТВ поставување ѕид на бојадисана спалната соба Контакт хартија US$ 30.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали, дневната соба во ЖИВО позадина позадина надвор од природните пејзажи на цреша дрвја US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот огромни мурали бојадисана спалната соба ТВ ѕид ливчиња од роза позадина US$ 29.

Главните својства

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
TP021
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Пастирски
Шема:
Сончева светлина шума вода
is_customized:
Yes
Користи:
На седи соба, спална соба, ресторан, троседот, кујна

Избор на купувачот