.

.

beibehang Модерната црно бели големи 3d mural позадина за дневна соба во живо позадина ѕид хартија личност позадина за 3d ѕид

beibehang Модерната црно бели големи 3d mural позадина за дневна соба во живо позадина ѕид хартија личност позадина

DEN 759.00 DEN 1488.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Материјалот е многу силна. Mural позадина. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. 3 s quare метар =3pcs . 3 : Пополнете ги деталите .
1 s quare метар = 1pcs. ве молиме да ни каже. 2 s quare метар =2 парчиња. Ширина и висина.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. (ширина и висина) . што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Не постер. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Купувачот цел различна количина.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не ролни. Не големина информации. Со иста позадина ролни. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Не 10m L и 0.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .76m2 заокружување . Products Videon Опис На Производот
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина .

Главните својства

Димензии:
1 квадратен метар
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
00231
Големина:
сопствена позадина

Избор на купувачот