.

.

Обичај фото позадина 3D стерео минималистички шума позадина mural спалната соба софа во позадина таванот бојадисана позадина

Обичај фото позадина 3D стерео минималистички шума позадина mural спалната соба софа во позадина таванот бојадисана

DEN 767.00 DEN 1179.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Трговија на големо /
Пад на превозот За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само
3-7 дена да пристигнат. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Авто-adhensive
филм (треба да додадете 5$ за 1sq метар), Бренд FATMAN,ОЕМ,ODM се Користи за Хотел,Ресторан,Пица Продавница ,Кафе Бар,Облека & продавница продавница ,да се Видиме во Продавница
4 S Продавница ,КТВ,Свадба/роденден ,Игри соба, Фитнес Сала ,Центар,Publicsector
(Образование,Здравство,Governmentes реклами),Домашна декорација (во ЖИВО Позадина ,
Спална соба ,Детска соба ,Студија соба ,Кујна ,Бања и сл) Цена терминот Онлајн цената може да биде поставена цел директно.
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повнимателно
кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2. Ќе добиете стандардната големина 140 * 70 CM. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.ве молиме да ни каже.Истиот со ѕид ширина и висина .
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да
оставете информации за нас, ако би сакал да ги Пратите пратката Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
(Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, може да биде царинската
данокот што треба да се плати од страна на купувачот.

Главните својства

Димензии:
1m2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Шема:
Yes
Бренд Име:
FATMAN

Избор на купувачот