.

.

beibehang обичај делукс соба дневна соба господин орхидеи во ЖИВО позадина ѕид de papel parede 3d papier peint фото ѕид mura

beibehang обичај делукс соба дневна соба господин орхидеи во ЖИВО позадина ѕид de papel parede 3d papier peint

DEN 739.00 DEN 1344.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Не ролни. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. (ширина и висина) . Бидејќи многу мали димензии Ние ќе ги испрати следните стандардните 16 фиксна големина. ѕидот mural.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Со иста позадина ролни. Не 10m L и 0. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега.

Главните својства

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Водоотпорен
Функција:
Отпорен на вода,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Материјал:
свила позадина
Број На Модел На:
12004492
Шема:
Yes
is_customized:
Yes

Избор на купувачот