.

.

Beibehang Сопствени 3D фото позадина град ноќ покрие mural 3D дневна соба и спалната соба позадина тапети за ѕидови 3 d tapety

Beibehang Сопствени 3D фото позадина град ноќ покрие mural 3D дневна соба и спалната соба позадина тапети за

DEN 706.00 DEN 1008.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Mural позадина. ако имате прашања, се однесува на, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. објектот ќе се испрати во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти. Не ѕидот налепници.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
Позадина на ЛОГОТО екранот
. ѕидот mural. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.8 m Висина = 1.76m2 заокружување . 3 : Пополнете ги деталите .53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа.
1 s quare метар = 1pcs. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина .
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. во суштина, тоа ќе се 10-30 дена да ја прими пратката. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.

Главните својства

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Избор на купувачот