.

.

Funnytree пиратски позадина за фотографски студио коска дрво богатство стариот пергамент роденден фотографија дисплеј позадина проп

Funnytree пиратски позадина за фотографски студио коска дрво богатство стариот пергамент роденден фотографија

DEN 460.00 DEN 666.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. инаку печати ќе бидат заматени.Валани испраќање позадина 3. Тоа е префериран избор за фотографи. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време.

Главните својства

Големина (мм):
Број На Модел На:
UBB-00251
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
funnytree
Материјал:
тенка винил
Големина:
WideXHigh(can be customized)
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Обичај:
Додадете текст за слободни
Повод:
роденден,свадба,фестивал,забава,итн.
Погоден за:
Фотографија студио,Партија оркестарот,Семејство,итн.
Клучни зборови:
роденден фото фотографија позадина позадина
Пакет:
Yes
Перат:
Само полиестер

Избор на купувачот