.

.

(50pcs/многу) 1Ft USB 3.0 машки 90 степени десен агол да се машки лева аглеста USB3.0 СУМ да СУМ HDD краток Кабел конектор 30cm 0.3 m

(50pcs/многу) 1Ft USB 3.0 машки 90 степени десен агол да се машки лева аглеста USB3.0 СУМ да СУМ HDD краток Кабел

DEN 9120.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


1 Ft USB 3.0 машки 90 степени десен агол да се машки лева аглеста USB3.0 СУМ да СУМ HDD краток Кабел конектор 30cm 0.3 m
Боја : Сина (Над 5000pcs , друга Боја Може да се прилагоди, како Бела , Црна , Портокалова и сл. )
Должина : 30cm (Над 500pcs, другите должина Може да се прилагоди )
Конектор 1 : USB 3.0 машки Десен Агол
Конектор 2 : USB 3.0 машки Лев Агол
Се користи за Хард диск кутија.
Поддршка за USB 3.0 GBPS брзина на пренос на податоци преносот е повеќе удобен и брз.
Жица карактеристики :
- Анаеробна бакар - квалитетот на животната средина на чист бакар челичното јадро, работата и стабилноста, висока брзина на пренос;
- двојно алуминиумска фолија + алуминиумска фолија двојно оклопна, силни анти-мешање способност, стабилен пренос;
- податоци извртени пар на жици (отпорност појавување), како и да ги минимизира кабел сигнал крстот малтретира;
- USB 3.0 пренос спецификација, да обезбеди и до 5 GBPS трансфер на податоци го оценувате;
- еластична ПВЦ јакна : флексибилни мазна, свиткување/стареење/отпорни на абење, издржливи;
Пакет Се Вклучени :
50pcs X USB 3.0 кабел.

Главните својства

боја:
Сина
Должина на кабел:
0.3 m
USB Тип:
Стандард
Употреба:
Компјутер,Мобилен Складирање
Бренд Име:
ULT да се обединат
Пакет:
No
Број На Модел На:
BYR-USB-B54

Избор на купувачот