.

.

5 метри 16ft Лева Аглеста 90 степени Микро USB Машки да USB 2.0 Податоци Полнење Кабел за Мобилен Телефон & Таблета

5 метри 16ft Лева Аглеста 90 степени Микро USB Машки да USB 2.0 Податоци Полнење Кабел за Мобилен Телефон & Таблета

DEN 357.00 DEN 475.68

Износ
Во форма достапна за нарачката


Лева Аглеста 90 степени Микро USB Машки да USB 2.0 Податоци Полнење Кабел за Мобилен Телефон & Таблета
Должина : 5m (16ft)
Микро USB Кабел за Податоци овозможува high-speed USB 2.0 цената на пренос, додека истовремено полнење на вашиот телефон преку вашиот компјутер преку USB порт.
Микро USB конектор е лева аглеста 90 степен тип
Поддршка DC5v 2000m A Моќ.
Кабел : 24 AWG*2c+28 AWG+1 P+AEB, OD=4.8 мм

Главните својства

Должина на кабел:
0.1 M
Број На Модел На:
cablecc
Употреба:
компјутер
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард

Избор на купувачот