.

.

2 парчиња УЗ-E17 УЗ-E16 USB Кабел за Податоци за Дигитален фото апарат Nikon COOLPIX НА AW110 L25 L26 L27 L28 L29 L30 L310 L320 L620 L810 L820 1S2

2 парчиња УЗ-E17 УЗ-E16 USB Кабел за Податоци за Дигитален фото апарат Nikon COOLPIX НА AW110 L25 L26 L27 L28

DEN 331.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вашата пет ѕвезди позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи Велика Британија тип; АУ значи Австралија тип.2 парчиња УЗ-E17 УЗ-E16 USB Кабел за Податоци за Дигитален фото апарат Nikon COOLPIX НА AW110 L25 L26 L27 L28 L29 L30 L310 L320 L620 L810 L820 1 S2
Пакетот вклучува : 2x УЗ-E16 USB Кабел
Оваа УЗ-E16 UCE16 / УЗ-E17 UCE17 е лесен и компактен USB кабелот што трансфери податоци помеѓу вашиот дигитален фото апарат и вашиот PC или лаптоп. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Нема следење на информации во земјата на дестинација, тоа обично се заврши на испораката од страна на 2-4 недели, ако не добиете пакет по 35 дена, ве молиме контактирајте со нас тогаш. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, пакети се уште може да се чуваат од страна на царинските за неколку недели. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 6 месеци за одржување гаранции. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ние силно препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард за Испорака Метод или Изрази. За AC адаптер Приклучок. Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот.

Главните својства

Бренд Име:
RingTeam
Уверение:
ROHS
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
УЗ-E16
Пакет:
Пакет 1
Употреба:
Камерата
Должина на кабел:
150cm

Избор на купувачот