.

.

0.5 Метри позлата сребрена жица D=1.5 mm Висока температура отпорни електронски модул кабел (2М Цена)

0.5 Метри позлата сребрена жица D=1.5 mm Висока температура отпорни електронски модул кабел (2М Цена)

DEN 249.12

Износ
Во форма достапна за нарачката


ЗАБЕЛЕШКА : Цената е за 2 Метри
Име : едно јадро многу акции (19 акции 0.18 mm)
Модел : 0.5 Плоштад
Надворешен Дијаметар : 1.5 mm ± 0.1 mm
Внатрешен Дијаметар : 0.8 mm ± 0.1 mm
Температура : -65 степени 200 степени
Изолација напон : 300 V
Запаливост Оценка : ULVW-1
Боја : Црна / Транспарентен / Сино / Red / Жолта (5 бои да се избере )
Ве молиме да ни кажете боја треба.
Забелешка : Ако не кажете ни информации , ние ќе default испрати случајни бои.
Карактеристики : високо-чистота кислород-free) бакарна жица core материјал сребро, сребро дебелина, висока чистота, низок отпор, ниско ниво на тежината, на надворешниот слој Тефлон материјали, висока температура отпор, отпорност на разни хемиски медиуми, има одлична стареење отпор, мека жица, светла боја на кожата, мазен изглед.
Употреба : погоден за 6 P / 8 P / 24 P моќ линија реконструкција, како и комуникациска опрема и електронски уреди и други внатрешни инсталации.

Главните својства

боја:
Црна, Транспарентен, Сина, Црвена, Жолта
Должина на кабел:
2m
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Бренд Име:
ASYPDZSW
Број На Модел На:
0.5 Метри
Употреба:
Сет-топ Кутии

Избор на купувачот