.

.

1m Микро USB Кабел & Полнење Адаптер Лулка полнач за Plantronics Војаџер Легенда Bluetooth Слушалки

1m Микро USB Кабел & Полнење Адаптер Лулка полнач за Plantronics Војаџер Легенда Bluetooth Слушалки

DEN 227.00 DEN 239.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние прифаќаме Alipay. Овие трошоци се купувачот одговорност. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager.
1m Микро USB Кабел & Полнење Адаптер Лулка полнач за Plantronics Војаџер Легенда Bluetooth Слушалки
Карактеристики : 39" долго да USB micro USB полнење кабел Врзан прилог ви овозможува да ги чувате адаптер обезбедени на полнење кабел на вашиот избор Адаптер исто така ви овозможува да ја дополните вашиот Војаџер Легенда Bluetooth слушалки од било микро USB полнење кабел. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ве молиме да се разбере !!! ( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) 3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
Пакување Вклучува : 1* P-lantronics Војаџер Легенда Bluetooth Слушалки Полни Адаптер 1* 1m долго да USB Micro USB полнење cabl ( не вклучуваат слушалки )
1. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно.) пратката е предаден од страна на Кина пост,Сингапур пост,Холандија пост. Но, бидете уверени дека нашата цел е да им се овозможи на купувачите да го примите пакетот и брзо мораше да го промени начинот на испорака . Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање.

Главните својства

USB Тип:
Стандард
Бренд Име:
XBERSTAR
Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
EDCS034
Пакет:
No
Уверение:
CE
Употреба:
за Plantronics Војаџер Легенда Bluetooth слушалки

Избор на купувачот