.

.

25cm Двојна USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча 9 Pin 9pin Насловот Кабел со Завртка Панел Дупки

25cm Двојна USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча 9 Pin 9pin Насловот Кабел со Завртка Панел Дупки

DEN 168.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Dual USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча 9 Pin Насловот Кабел со Завртка Панел Дупки
На PCI Заграда не е вклучена
Овој USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча Насловот Адаптер карактеристики на 9-пински USB насловот конекција.
како и редовна 2 USB Порти НА (женски) порта, што ќе ви овозможи да го поврзете внатрешна USB уреди директно на матичната плоча насловот конекција.

Главните својства

Употреба:
компјутер
Број На Модел На:
U2-249-0.25 М
USB Тип:
Стандард
Пакет:
No
Бренд Име:
ULT да се обединат
Должина на кабел:
25cm

Избор на купувачот