.

.

ULT-Најдобри 6pcs/многу SATA Рударство Столб pci-e Power SATA Кабел 15Pin да 6Pin PCI Express Столб Картичка Продолжување енергетски кабли 20CM

ULT-Најдобри 6pcs/многу SATA Рударство Столб pci-e Power SATA Кабел 15Pin да 6Pin PCI Express Столб Картичка

DEN 492.00 DEN 552.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Испорака :
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса пред исплата. обезбедување на ефективни начин да се поврзете PCIe видео картичка за да Serial ATA моќност конектори предвидено од страна на компјутер напојување Спецификација : Конектор A : 15-Pin SATA Машки Конектор B : 6-Pin PCI-Express Картичка Адаптер Кабел Должина : 20cm Жица : 18 AWG Конзервирани Бакар Во Кутија : 20cm SATA 15 pin за PCI Express Картичка 6 pin Женски Графика Видео Картичка Моќ Кабел*5 Пакет се вклучени : 6 x 20cm SATA 15 pin за PCI Express Картичка 6 pin Женски Графика Видео Картичка Моќ Кабел За нас : Од неговото основање во 2010 година, ULT-НАЈДОБРИ се од областа на производи и решение за Мобилни & PC додатоци, како што се кабел за податоци, Аудио и Видео кабли и Конвертор (USB,HDMI, SATA,ДП,VGA,DVI RJ45 и сл) за да се задоволат различните потреби на клиентите.
Гаранција :
Сите производи имаат 12 месеци гаранција период по породувањето, освен неправилна употреба предизвикани од страна на корисниците. Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци. И поштенски услуги е надвор од нашата контрола, понекогаш можеби задоцнување.


ULT-Најдобри 6pcs/многу SATA Рударство Столб pci-e Power SATA Кабел 15 Pin да 6 Pin PCI Express Столб Картичка Продолжување енергетски кабли 20 CM Опис на Производот Многу моќ supplys во нови компјутери има само SATA power конектори за дискови,Овој кабел адаптер ви овозможува да додадете 6-pin pci-експрес моќност конектори користејќи еден од sata моќ конектор на вашиот напојување.

Главните својства

Пакет:
Yes
Употреба:
Мобилни Складирање,Компјутер
Број На Модел На:
SATA power кабел
Бренд Име:
ULT-НАЈДОБРИ
Пакет:
Пакет 1
USB Тип:
Стандард
Уверение:
ROHS
боја:
црна+жолта
конектор:
SATA 15pin да 6pin
Функција:
моќ за фан, матична плоча и слично внатре десктоп
фабрика:
да и ја прифати OEM услуга
функцијата 2:
pci express продолжување кабел
Функција 3:
SATA power кабел
Функција:
ПЕЌСКАТА-E продолжување моќ кабел
Количина:
6pcs /торба
Карактеристика 2:
pci-e столб рударство sata power кабел
Употреба:
за pci express картичка стој

Избор на купувачот