.

.

USB 2.0 тип Женски на USB Тип Женски женски продолжување Спојка Адаптер Црна

USB 2.0 тип Женски на USB Тип Женски женски продолжување Спојка Адаптер Црна

DEN 47.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


USB 2.0 тип Женски на USB A Женски продолжување Спојка Адаптер Црна
Поврзете заедно два USB A машки кабел завршува
Се конвертира машки/машки USB кабел со две USB A конектори во USB кабел со USB A машки крајот и USB A женски крајот

Главните својства

Должина на кабел:
Адаптер
Бренд Име:
ULT да се обединат
Употреба:
компјутер
Уверение:
USB
Број На Модел На:
U2-210
USB Тип:
Микро-USB
Пакет:
No

Избор на купувачот