.

.

Транспарентен USB Диск SIM Картичка Читателот Писател Копија Cloner Резервната Полнење GSM CDMA мобилен телефон Мобилен Телефон SMS Бекап со Диск CD

Транспарентен USB Диск SIM Картичка Читателот Писател Копија Cloner Резервната Полнење GSM CDMA мобилен телефон

DEN 92.00 DEN 114.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


Читате, уредувате, копија вашиот телефонски именик и SMS пораки за вашиот GSM уреди.
Спецификации :
Нето Тежина : 19g
Боја : Јасно Сино
Димензија : Прибл.
Транспарентен USB Диск SIM Картичка Читателот Писател Копија Cloner Резервната Полнење GSM CDMA мобилен телефон Мобилен Телефон SMS Бекап со Диск CD
Prefect џеб големина за на пат.
Не го приклучиш во погрешен начин, или картичката може да бидат изгорени надвор!!
Кога копија уред е во влез или излез држава, не се отстрани мобилен телефон картичка,
во спротивно, тоа ќе штета или загуба на податоци, чита!
На мобилен телефон картичка резервна копија на податоците, копија на мобилен телефон картичка во стариот податоци ќе бидат избришани инструкции за Инсталација :
Се кандидира на SETUP.
Нема потреба да се грижите за изгуби на вашиот телефонски именик.
Идеален за преносни употреба на патот или во домашни услови со десктоп или лаптоп.
Способноста за копирање на содржината од една SIM-картичка за друг. Се Напојување преку USB кабел.
Висок пристап брзина на трансфер на податоци или слики од флеш картички за било домаќин систем.
Отстранување на SIM-картичка од вашиот телефон и место во читач на картички за целосен пристап до вашите информации на вашиот КОМПЈУТЕР.
Софтвер се инсталира ќе ви овозможи да се справат со sim картичката копирање процес.
Добиете целосен пристап до вашата SIM картичка преку вашиот КОМПЈУТЕР.EXE извршна датотека под USB SIM Editer папка во компактен диск,
Потоа вметнете ја SIM картичката во читач на картички, вметнете ја картичката читателот во компјутерот преку USB порта,
и автоматски да се инсталира драјверот, откако системот ќе бара хардвер,
Откако ќе го инсталирате, отворете ја SIM Уредник на програмата и кликнете Поврзете
.

Главните својства

Бренд Име:
DENUXON
Употреба:
Мобилни Складирање,Компјутер
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
Sim Картичка Читач
Пакет:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Уверение:
CCC

Избор на купувачот