.

.

Cablecc Детали за Лева Аглеста 90 степени Микро USB OTG да Стандард Б Тип на Печатач, Скенер Хард Диск

Cablecc Детали за Лева Аглеста 90 степени Микро USB OTG да Стандард Б Тип на Печатач, Скенер Хард Диск

DEN 133.00 DEN 177.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо). Пакувањето треба да биде иста како што е утврдено во продавница, освен ако објектот е рачно изработени или е спакуван од страна на производителот во не-мало пакување, како што е unprinted кутија или пластична кеса. Види продавачот е оглас за целосна детали.Видете сите состојба дефиниции - се отвора во нов прозорец или јазиче.. Прочитај moreabout состојба
Лева Аглеста 90 степени Микро USB OTG да Стандард Б Тип на Печатач, Скенер Хард Диск Кабел 60см
Конектор 1 : Лева Аглеста 90 степени Микро USB OTG Машки
Конектор 2 : Стандард Б Тип на Мажи (да се поврзете надворешен уред)
Можеби ќе треба да се инсталира драјверот за вашиот печатач,скенер, хард диск или на друг уред, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги имаат овие возачот прво.
Должина : 60cm
On Sep-02-14 во 23 : 58 : 39 PDT, продавачот додадени следните информации :

Главните својства

Должина на кабел:
0.1 M
Број На Модел На:
cablecc
Употреба:
компјутер
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Тип:
кабел

Избор на купувачот