.

.

Cablecc Медиумите Во AMI MDI да Стерео 3,5 мм Помошен & Микро USB Адаптер за Полнење Кабел За автомобил ФОЛКСВАГЕН

Cablecc Медиумите Во AMI MDI да Стерео 3,5 мм Помошен & Микро USB Адаптер за Полнење Кабел За автомобил ФОЛКСВАГЕН

DEN 356.00 DEN 474.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


Медиумите Во AMI MDI да Стерео 3,5 мм Аудио Помошен & Микро USB Адаптер за Полнење Кабел За Автомобил "ФОЛКСВАГЕН" АУДИ 2014 A4 A6 П5 Q7
Може да Поврзете Стерео 3,5 мм Аудио од мобилен телефон & Таблета, За Аудио Помошен излез
Може да Поврзете го Микро USB Мобилен Телефон, Таблет, За Полнење само, нема податоци/аудио/видео излез
Применливи модели :
Audi Серија : A6 L / П5 / Q7 / A8 / S5 / A5 / A4 L / A3 / А1 (оригинал автомобил со AMI интерфејс).
"Фолксваген" Серија : Tiguan Tiguan GTI високи 6 CC Magotan, итн. (MDI-КУТИЈА интерфејс оригинални автомобил со)
На Окт-17-14 во 01 : 43 : 12 PDT, продавачот додадени следните информации :

Главните својства

Должина на кабел:
0.1 M
Број На Модел На:
cablecc
Употреба:
компјутер
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Тип:
Адаптер/Конвертор

Избор на купувачот