.

.

Cablecc 50cm 90 степени Десна Аглеста Тип HDMI Машки да HDMI Машки Кабел поддршка 1.4 & 3D & ethernet

Cablecc 50cm 90 степени Десна Аглеста Тип HDMI Машки да HDMI Машки Кабел поддршка 1.4 & 3D & ethernet

DEN 212.00 DEN 282.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


90 степени Десна Аглеста тип HDMI Машки конектор
Со еден Феритни јадра
Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТВ!
Кабелот добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез.
Злато позлатен иглички и основи конекции.
Поддршка HDMI 1.4 и 3 D
Забелешка : Вашиот ТВ мора да има HDMI за овој кабел за да бидат компатибилни.
Кабел OD : 7.3 mm (28 AWG стандарден hdmi кабел)
Должина : 50cm

Главните својства

Должина на кабел:
0.1 M
Број На Модел На:
cablecc
Употреба:
компјутер
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард

Избор на купувачот