.

.

Најновите 1PC Преносни USB Машки Универзална Микро USB Двојна Машки Y Адаптер Splitter Кабел #L060# нова жешка

Најновите 1PC Преносни USB Машки Универзална Микро USB Двојна Машки Y Адаптер Splitter Кабел L060 нова жешка

DEN 52.00 DEN 65.28

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис : Моќ две микро USB компатибилни уреди од една USB порта со USB Splitter. 38cm должина на кабелот за зголемување на употребливост. Материјал : Пластични Должина : 38cm/14.82"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Кабел(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Главните својства

Бренд Име:
OOTDTY
Должина на кабел:
38cm
USB Тип:
Микро-USB
Број На Модел На:
Cable4N2832
Пакет:
No
Пакет:
Пакет 1
Уверение:
CCC
Употреба:
Други
Количина:
1 Компјутер
боја:
Црна
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот