.

.

Cablecc VMC-15FS Компатибилен AV TV-Out Аудио Видео кабел Кабелот За видео камера камери и видео камери

Cablecc VMC-15FS Компатибилен AV TV-Out Аудио Видео кабел Кабелот За видео камера камери и видео камери

DEN 208.00 DEN 277.92

Износ
Во форма достапна за нарачката


VMC-15 FS Компатибилен AV TV-Out Аудио Видео кабел Кабелот За видео камера камери и видео камери
Компатибилен : камери и видео камери DCR-SX85, DCR-SX85e, DCR-SR220, DCR-SR220e, DCR-SR290, DCR-SR290e
10 pin специјални конектори : Pin Plug 2 (Аудио) / 1 (Видео) / S-видео

Главните својства

Должина на кабел:
0.1 M
Број На Модел На:
cablecc
Употреба:
компјутер
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард

Избор на купувачот