.

.

Надворешни Мини САС 4x SFF 8088 да SFF 8088 26P Кабел 2m Надворешни Мини САС Кабел

Надворешни Мини САС 4x SFF 8088 да SFF 8088 26P Кабел 2m Надворешни Мини САС Кабел

DEN 816.00 DEN 959.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Надворешни Мини САС 4x SFF 8088 да SFF 8088 26 P Кабел 2m Надворешни Мини САС Кабел
Надворешни Мини САС SFF-8088 да SFF-8088 Кабел 6 Ft (2meterw)
Надворешни САС Кабел карактеристики "мини-САС" SFF-8088 да SFF-8088 со тешки метали backshells. Ова 4-канал кабел е изградена со високи перформанси Медисон кабел, која има посебно заштитените паралелно парови, двојно EMI/RFI оклопна, ЕМИ Бучава Стабилизатор, и 3.0 Гигабајти во секунда перформанси на секој канал.
МИНИ САС 26 P ДА 26 P,поддршка 10gbps бенд
Објектот се продаваат како на сликата. Нема други додатоци се вклучени во оваа понуда.
Оваа точка е СОСЕМА НОВ, не се КОРИСТИ.
Компатибилни Производи :
Adaptec РАЦИЈА 3085
Adaptec 1045
Adaptec РАЦИЈА 2045
Adaptec РАЦИЈА 5085
Adaptec РАЦИЈА 51245
Adaptec РАЦИЈА 51645
Adaptec РАЦИЈА 52445
Adaptec РАЦИЈА 5445
Adaptec РАЦИЈА 5445 Z

Главните својства

Бренд Име:
CableDeconn
Број На Модел На:
мини сас кабел
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Должина на кабел:
2M/6FT
Пакет:
Пакет 1
Уверение:
ce
Употреба:
Mainframe компјутери
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Должина на кабел:
2M

Избор на купувачот