.

.

Toslink 90 степени Дигитален Оптички Аудио Кабел Адаптер Машки да се Женски Десен Агол Ротира 360 PC TV DVD Стерео Оптички Кабел -25

Toslink 90 степени Дигитален Оптички Аудио Кабел Адаптер Машки да се Женски Десен Агол Ротира 360 PC TV DVD Стерео

DEN 61.00 DEN 84.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Ако сте подготвени да ги користат изразат испорака, треба да плати дополнителни трошоци.
По-Продажбата На Услугата :
1.За превозот, ние би сакале да се запознаат со деталите за вас тука :
1. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот во начинот на кој ќе бидете задоволни !
. Кина Пост Воздух Пошта е испратена да повеќето земји, Тоа трае околу 30-60days да се дојде до, тоа зависи од земјата.Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви Негативни повратни информации или подигање на спорот.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Toslink 90 степени Дигитален Оптички Аудио Кабел Адаптер Машки да се Женски Десен Агол Ротира 360 PC TV DVD Стерео Оптички Кабел
Карактеристики
100% сосема нов и висок квалитет
Злато позлатен совет за отпорност на корозија
Toslink Машки (Десен Агол Ротира 360 степени) на Женски Адаптер
Вистинскиот агол адаптер сида во поврзување на кабли во тесни и пренатрупани простори
Се конвертира toslink џек да се женски адаптер
Свиткана во право агол (90 степени)
Ротира во полна кругот (360 степени) за toslink машки оска
Лесно за нас
Пакет Се Вклучени :
1 buc Toslink Женски Toslink Машки Оптички 90 степени Десен Агол Адаптер
Плаќање Опис
1.

Главните својства

Бренд Име:
НА AUSUKY
Пакет:
No
Должина на кабел:
/
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
I1004218
Употреба:
Toslink

Избор на купувачот