.

.

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 98AB11000AB/ 1S4U11000AA/CS613 ЗА FORD 30164N

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 98AB11000AB/ 1S4U11000AA/CS613 ЗА FORD 30164N

DEN 5760.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 98 AB11000 AB/ 1 S4 U11000 AA/CS613 ЗА FORD 30164 N
1. Единица излезна моќност : 2.2 KW Г.С. 12 V 10 T
2. Ротација : Г.С.
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината Референца ОЕМ : ЗА BOSCH 0001218105 ЗА BOSCH 0001218128 ЗА BOSCH 0986015090 ЗА BOSCH 0986015092 ЗА BOSCH 1509 ЗА DELCO/FORD 1008813 ЗА DELCO/FORD 1133994 ЗА DELCO/FORD 1 S4 U11000 AA ЗА DELCO/FORD 1 S4 UAA ЗА DELCO/FORD 5023587 ЗА DELCO/FORD 5023593 ЗА DELCO/FORD 6177073 ЗА DELCO/FORD 6203381 ЗА DELCO/FORD 7412672 ЗА DELCO/FORD 89 AB11000 CA ЗА DELCO/FORD 89 ABCA ЗА DELCO/FORD 91 AB11000 HA ЗА DELCO/FORD 91 AB11000 HB ЗА DELCO/FORD 91 ABHA ЗА DELCO/FORD 91 ABHB ЗА DELCO/FORD 91 AX11000 HA ЗА DELCO/FORD 91 AXHA ЗА DELCO/FORD 97 BB11000 B3 D ЗА DELCO/FORD 98 AB11000 AA ЗА DELCO/FORD 98 AB11000 AC ЗА DELCO/FORD 98 AB11000 AD ЗА DELCO/FORD 98 ABAA ЗА DELCO/FORD 98 ABAC ЗА DELCO/FORD 98 ABAD ЗА DELCO/FORD R91 AX11000 HB ЗА DELCO/FORD R98 AB11000 AC ЗА ЛУКАС LRS00163 ЗА ЛУКАС LRS163 ЗА ЛУКАС LRT00163 ЗА ЛУКАС LRT00231 ЗА ЛУКАС LRT163 ЗА ЛУКАС LRT231 ЗА VALEO D7 R64 ЗА VISTEON 2010001008 ЗА VISTEON 2010001025 Примена : ЗА FORD ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Главните својства

Објектот Должина:
20
Објектот Висина:
15
Осветленост Дел Број:
98AB11000AB/ 1S4U11000AA/CS613
Производителот Дел Број:
98AB11000AB/ 1S4U11000AA/CS613
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
7KG
Специјални Функции:
Стартер
Другиот Дел Број:
98AB11000AB/ 1S4U11000AA/CS613
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
15
Напон:
12v
моќност:
2.2 kw
Заби:
10T

Избор на купувачот