.

.

Автомобил стил сигурносен Појас Рамо Подлога Карбонски Влакна СТП Кожа Британско знаме За Мини Купер еден F52R56 R50 CountryMan Clubman

Автомобил стил сигурносен Појас Рамо Подлога Карбонски Влакна СТП Кожа Британско знаме За Мини Купер еден F52R56

DEN 399.00 DEN 623.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Автомобил стил сигурносен Појас Рамо Подлога Карбонски Влакна СТП Кожа Британско знаме За Мини Купер еден F52 R56 R50 Country Man Clubman
Карактеристики : Марка : moter спорт Материјал : Вештачка кожа СТП кожа (кожни карбонски влакна) Стил : Британско знаме Боја : црна Димензии : 22cmx5.5cm Тежина : 0.15 kg Овој модел е првиот креативни продавница, професионални дизајнери развивање на прилагодена, интегрирана во Европските и Американските минималистички дизајн филозофија, фокусирајќи се кортекс себе донесе за да чувствува, да ви донесе различен лично искуство. Погледнете вид снимање Детална мапа. Оригиналната слика е на НАШИТЕ професионални фотографи снимање, Авторски права, Пиратите од се задржани. Пакетот Вклучува : 2 x Појас ракав

Главните својства

Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Објектот Ширина:
6cm
Име На Модел:
Мини
Специјални Функции:
сигурносен појас shouder подлога
Објектот Тежина:
0.11kg
Објектот Должина:
23cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Карбонски Влакна СТП Кожа
Бренд Име:
DASRAITO

Избор на купувачот