.

.

НУРНЕ&ПЛОВИ 3мм Neoprene Нуркање Худ Маска Зима се Задржи Топло Пливање Капа Нуркање Капа за Нуркањето Пливање Бесплатен Превозот

НУРНЕ&ПЛОВИ 3мм Neoprene Нуркање Худ Маска Зима се Задржи Топло Пливање Капа Нуркање Капа за Нуркањето Пливање

DEN 454.00 DEN 498.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


Нуркањето и нуркањето, зад главата лебдечки на долга коса е многу опасно, дури и со косата клипови се врзуваат коса, исто така, ќе бидат расфрлани подводни. ова се нурне аспираторот може да топлина заштита, спречување bask во и може да се врзат коса!
Чистење и одржување : Три слој композитни гумени материјали, печете со чиста вода и naturaldrying зачувување, не машина за миење!
Главни Карактеристики : Марка : Нурне & Плови Име : 3мм нуркање худ Материјал : 90% Neoprene + 10% Најлон Боја : Црна Функција : Топлина зачувување, Заштита и граница на косата
Карактеристики : 3мм neoprene материјал,лепак процес. Неутрален стил,важат за мажите и жените. Внатре се користи CR мазна кожа, блиску до кожата.
S : за глава обемот 50-54cm
М : за глава обемот 54-57cm
L : за глава обемот 57-59cm
XL : за глава обемот 59-62cm
Пакет тежина : Околу 0.2 kg
Пакет Содржина : 1 x 3мм Neoprene Нуркање Капи

Главните својства

Големина:
L, M, S, XL
Применливи Луѓе:
Мажи
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Број На Модел На:
DH-001
Стил:
Уво Заштита Пливање Капа
Материјал:
90% Neoprene + 10% Најлон

Избор на купувачот