.

.

Двојно се соочуваат 3d три-димензионални пливање капа воопшто удобно 3d купола пливање капа

Двојно се соочуваат 3d три-димензионални пливање капа воопшто удобно 3d купола пливање капа

DEN 1344.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добра репутација на пазарот. Ве молиме да направи вашата коса малку влажно,тоа ќе биде подобро да се носат капа;
4. Па може да се обезбеди ПИ, CDR или PDF, итн. Задржи се во совршена состојба со светлина попрскување на talcum прав врз сува пливаат capafter секоја употреба. Добар Квалитет : Ние имаме строга контрола на квалитетот на системот . Ниска MOQ : Тоа може да ги задоволат вашите промотивни бизнис многу добро.
Двојно се соочуваат 3d три-димензионални пливање капа воопшто удобно 3d купола пливање капа
Име
3 D КУПОЛА пливање капи
Материјал
100% силиконски капи
Големина
стандард
Боја
разни меки бои
Процесот
логото свила печатење,вода трансфер priting
Пакет
OPP вреќа/zip PVC кеса
Капацитет
50000pcs неделно
MOQ
144pcs
L/Т
во зависност од КОЛИЧИНА
Плаќање
Т/T, Western Union,paypal
Функција
1. Материјал : СТП кожа , Еко-пријателски Материјал
2. Actuation сила флексибилност за силиконски пливање капа;
3.
П : Може ли место најголемиот дел цел ?
A : да ,ние сме производител ,ние прифаќаме во мали MOQ.
П : Како можам да се грижи за мојата пливање капа?
A : По секоја употреба, исплакнете ги со ладна вода и ги суви.
Предност :
1.
Пакување : OPP ИЛИ ПВЦ zip торба
ПВЦ патент торба
opp вреќа
.

Главните својства

Големина:
130gs, 106gs
Број На Модел На:
F207
Стил:
Чиста Боја На Капа За Пливање
Материјал:
Силикони
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
100%висок квалитет со силиконска
Стил:
Спорт,Мода
Тежина:
106g/130g
Тема:
Капа
Употреба:
Пливање
Функција:
Водоотпорен
ОЕМ:
Прифатливо
Еко-Пријателски:
Yes
Големина:
Возрасни
Регионален Функција:
Европа,САД

Избор на купувачот