.

.

Quickies Гроздобер Метал Знаци Калај Плоча Селски Ѕид Плоча Гаража Паб Бар Дома Ѕид Оркестарот

Quickies Гроздобер Метал Знаци Калај Плоча Селски Ѕид Плоча Гаража Паб Бар Дома Ѕид Оркестарот

DEN 244.00 DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


започнете
Опис На Производот
Функција : Висок квалитет, креативни, договорената, модерен.
Декорација : бар, кафе куќа, дом, сите видови на индивидуален карактер места. Не само што може да се стави во меса, но, исто така, може да висат на ѕидот.
Материјал : Метал (железо), tinplate
Објектот Големина : 20x30 cm 8x12 инчен
Тежина : 150-175g
Безбедно : не-отсјај, colorfast, чиста и едноставна, и водоотпорен.
Пакување : секој во една меур торба или поли торба.
Напомена : Не е мала тркалезна дупка во едни краишта на оваа слика за да им помогне на клиентите фиксна сликарство. Исто така, можете да го користите сина лепак фиксна.

Главните својства

Материјал:
Железо
Број На Модел На:
едб знак
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
lumore

Избор на купувачот