.

.

45X16CM/ античкиот ретро метал калај знак насока на стрелката бар гаража плажа Железо сликарство постер занает гроздобер дома ѕид декорација

45X16CM/ античкиот ретро метал калај знак насока на стрелката бар гаража плажа Железо сликарство постер занает

DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1 - Ние исто така, обезбеди 12 - Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија да се опорави ти цената на штета или загуба. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Главните својства

Големина:
45x16cm
Стил:
Европа
Бренд Име:
ESHUVEIV
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
554664545
Обликот:
Нередовните

Избор на купувачот