.

.

Да се ЧУВА ВОН Гроздобер Метал Декоративни Плочи Кафе Бар, Паб Клуб Дома Ѕид Оркестарот УМЕТНОСТ Постер Знаци Ретро Плакета Фестивал Подарок N147

Да се ЧУВА ВОН Гроздобер Метал Декоративни Плочи Кафе Бар, Паб Клуб Дома Ѕид Оркестарот УМЕТНОСТ Постер Знаци

DEN 240.00 DEN 399.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.39 инчи )
Состојба : 100% Нов И Висок Квалитет
Пакет се Вклучени : 1 buc Метал Налепница Калај Знак
Метал калај знаци се користат во барови, пабови, клубови, куќи, кафулиња, продавници, ресторани итн. Ако има квалитет проблем ,ве молиме да се слика за нас.98
/парче US $ 29.Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа . Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.8inch)
( 1inch=2.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-60 работни дена (Бразил 90 дена) пристигнат. Препорачувам
. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање.92
/парче US $ 4.85
/парче US $ 4.
Големина За : 20x30cm(7.99
/парче US $ 3. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS/DHL За Слободни и плати дополнителни превозот цена (превозот време 5-7 работни дена). Ако вие не може да се добие пакет рок од 60 дена ,ние ќе ги врати вашите пари (Бразил 90 дена).66
/парче ЗАДРЖИ НАДВОР Гроздобер Метал Декоративни Плочи Кафе Бар, Паб Клуб Дома Ѕид Оркестарот УМЕТНОСТ Постер Знаци Ретро Плакета Фестивал Подарок N147 Опис
Нарачате Повеќе Од 2 парчиња Ние Ќе Ви ги Даде Голем Попуст !
Да Може Да Се Меша Цел ! Ве молиме да Ни Кажете Стилови Што ги Сакате,или Забелешка,ви Благодариме!
Материјал : Висок Квалитет На Метал .81
/парче US $ 3.

Главните својства

Бренд Име:
Тексас Meow
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N147
Обликот:
правоаголник
превозот:
Препорачана Пошта Слободни Брза Испорака
Пакет Содржина:
1 BUC Метал Калај Знак
Големина:
20x30cm(7.8x11.8inch)
Is_Customized:
Yes
Употреба:
Кино Бар, Паб Дома Ресторан, Кафе Автомобил Гаража Ѕид Оркестарот
За:
присутни
Материјал:
Висок Квалитет на железо
Процесот:
Печатени
Содржина:
ДА СЕ ЧУВА ВОН
Предност:
Трговија На Големо Dropshipping Ѕид Налепници

Избор на купувачот