.

.

Гроздобер Калај Знак Pin up Постер Пиво Предупредување не somking Тоалет Ресторан, кафе Кафе Паб Бар Дома Ѕид Оркестарот

Гроздобер Калај Знак Pin up Постер Пиво Предупредување не somking Тоалет Ресторан, кафе Кафе Паб Бар Дома Ѕид

DEN 228.00 DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Функција : Висок квалитет,креативни,договорената,модерен. Декорација : бар,кафе куќа,дом, сите видови на индивидуален карактер места. Не само што може да се стави во меса, но, исто така, може да висат на ѕидот. Материјал : Метал (железо), tinplate Објект Големина : 20x30 cm 8x12 инчен Тежина : 150-175g Безбедно : не-отсјај, colorfast, чиста и едноставна, и водоотпорен. Пакување : секој во една меур торба или поли торба. Напомена : Не е мала тркалезна дупка во едни краишта на оваа слика за да им помогне на клиентите фиксна сликарство. Исто така, можете да го користите сина лепак фиксна.

Главните својства

Стил:
Европа
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ѕидот оркестарот
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
lumore

Избор на купувачот