.

.

ВИП 8168 Гроздобер Автомобил Табличка Бар, Кафуле, Паб Ретро Постер Калај Метал знак Ѕид Налепници Оркестарот 15*30cm

ВИП 8168 Гроздобер Автомобил Табличка Бар, Кафуле, Паб Ретро Постер Калај Метал знак Ѕид Налепници Оркестарот

DEN 315.00 DEN 335.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот Опис на Производот Функција : Висок квалитет, креативни, договорената, модерен. Декорација : бар, кафе куќа, дом, сите видови на индивидуален карактер места. Не само што може да висат на ѕидот, но, исто така, може да се послужавник. Материјал : Метал (железо), tinplate Објект Големина : 15cm*30cm Тежина : 200g Безбедно : не-отсјај, colorfast, чиста и едноставна, и водоотпорен.

Главните својства

Материјал:
Железо
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Табличка
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
lumore

Избор на купувачот