.

.

Пиво ширум светот Калај Знак Бар, паб дома Ѕид Оркестарот Ретро Метал Уметност Poste метал занает

Пиво ширум светот Калај Знак Бар, паб дома Ѕид Оркестарот Ретро Метал Уметност Poste метал занает

DEN 400.00 DEN 470.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ние го прифаќаме само за плаќање.
Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска или да се отвори било која спорови, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби
.
Ние не сме одговорни за било царинење трошоци
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 3-5working дена. Пакување : секој во една меур торба или поли торба.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Исто така, можете да го користите сина лепак фиксна. Декорација : бар,кафе куќа,дом,сите видови на индивидуален карактер места.
ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.

Главните својства

Стил:
Американски Стил
Материјал:
Железо
Број На Модел На:
метал постер гроздобер
Обликот:
правоаголник
од ѕидното сликарство:
од ѕидното сликарство
matal занает:
метал занает

Избор на купувачот