.

.

Единствениот Начин да се Направи Голема Работа е да се сака Она што го правите Метал Калај знак Човек Пештерата Работа Дневна Соба Оркестарот Занает Ѕид Оркестарот

Единствениот Начин да се Направи Голема Работа е да се сака Она што го правите Метал Калај знак Човек Пештерата

DEN 244.00 DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис на производот Функција : Висок квалитет, креативни, договорената, модерен. Декорација : бар, кафе куќа, дом, сите видови на индивидуален карактер места. Не само што може да висат на ѕидот, но, исто така, може да се послужавник. Материјал : Метал (железо), tinplate
Објектот Големина : 20x30 cm 8x12 инчен
Тежина : 150-175g Безбедно : не-отсјај, colorfast, чиста и едноставна, и водоотпорен.

Главните својства

Стил:
Европа
Број На Модел На:
едб знак
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
lumore

Избор на купувачот