.

.

[ Mike86 ] ЊУЈОРК Сценографијата регистарски Таблички Гроздобер Ѕид Плоча оркестарот Метал Сликарство ПАБ Бар Д-171 Микс цел 30*15 СМ

[ Mike86 ] ЊУЈОРК Сценографијата регистарски Таблички Гроздобер Ѕид Плоча оркестарот Метал Сликарство ПАБ Бар

DEN 342.00 DEN 671.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кина Пост Воздух mail - што тоа обично ќе се земе 10-25 работни дена да пристигнат.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Shippment : 1. Ние ќе брод предмети во рок од 3 до 5 работни дена по извршената уплата е постигнат. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
Тоа е од суштинско значење за бар,кафе куќа,сите видови на индивидуален карактер на места или на домашна декорација. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Не само што може да се стави во меса,но, исто така, може да висат на ѕидот
Постои мал круг дупка во едни краишта на оваа слика
е салата на фиксен ефект ,исто Така, достапни се сино лепак фиксна.
Сите од нив, исто така, зависи од локална испорака брзина. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење.Ако не се согласувате со оваа политика,ве молиме да не конкурираат на мојот предмети.
DHL /Федекс/ТНТ- што тоа обично ќе се земе 7-14workingdays да пристигнат.
Оваа серија на откажам квалитет на слика креативни, договорената, модерен. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.

Главните својства

Стил:
Европа
Бренд Име:
DECORMAN
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
Д-171
is_customized:
Yes
Име:
Mike86

Избор на купувачот