.

.

РОК МЕЛОДИЈА ДО ПАК ОПТОВАРУВАЊЕ Метал Мотото Знак Ретро Музика оркестарот Плоча за танцување бар партија на модерни ѕид празник SPM8-4 20x30cm B2

РОК МЕЛОДИЈА ДО ПАК ОПТОВАРУВАЊЕ Метал Мотото Знак Ретро Музика оркестарот Плоча за танцување бар партија на

DEN 214.00 DEN 435.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте не за подетални информации
Царинските давачки ќе биде на товар на купувачот. Ако не сте добиле цел на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме имајте предвид дека меѓународниот испорака е во голема мера зависи од различни земји " политиката и Царинските давачки. Ве молиме испратете фотографии на докажување. Ве молиме да ја врати стоката во рок од 30 дена ќе се примени. Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по уплатата примена. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако тоа е друга адреса, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. За нарачка ПОМАЛА од US$ 100, ние слободни брод преку нормална пост mail, и испорака ќе потрае околу 10-30 работни дена. За цел ПОВЕЌЕ од US$ 100, ние слободни брод преку курир EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ или на другите, и испорака ќе се земе за 3-15 работни дена.
Тоа може да потрае до 10 работни дена да се процесира вашата врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас. За погрешен ред, неисправни производи, стоки и оштетени за време на превозот, ние нудиме наплата или размена.
Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Англиски јазик за комуникација е на располагање.8 инчи) Материјал : Метал Модел : Моделот на ЕДНА страна Инсталација : четири мали дупки на секој агол, може да се залепи со ноктите или лепак PDF каталогот е достапно за промет на големо со цел повеќе попуст.
започнете
крајот
Опис : Метал Знак / Чума Производ Големина : 20x30cm ( 7.

Главните својства

Бренд Име:
YVEVON
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
SPM8-4
Материјал:
Метал
Име:
Декоративни Метал Знак
група:
Музика плакета
Место:
Ресторан
Содржина:
Слоганот
Функција:
гроздобер постер
Моден:
Рок
боја:
Црвена
Локација:
паб
Предмет:
Предупредување
Употреба:
Бар

Избор на купувачот