.

.

Млечно чоколадо на фарма ѕид уметност декорација Метал Калај плоча знаци Уметност ѕид дома декор Куќа Кафе Бар 20*30 СМ

Млечно чоколадо на фарма ѕид уметност декорација Метал Калај плоча знаци Уметност ѕид дома декор Куќа Кафе Бар

DEN 230.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.(Освен некои земји и APO/FPO).Ние прифаќаме aiplay тука.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.12 месеци Гаранција.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси.Ве молиме контактирајте ме пред да retum тоа.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење.Но сите тие ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Купи со доверба! 2. Ве молиме не го отворите спорови во рок од 60 дена .Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да solove тоа . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да се trackafter парцела лево Кина.Ако не сте задоволни кога ќе rece вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Главните својства

Стил:
Европа
Број На Модел На:
SKT-0235
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Младите Fang

Избор на купувачот