.

.

Перница Покритие За Мек Памук и Лен Декоративни Животинско Pillowcase 45*45см Mandala Мода навлаки за Слон Дома Декор

Перница Покритие За Мек Памук и Лен Декоративни Животинско Pillowcase 45*45см Mandala Мода навлаки за Слон Дома

DEN 152.00 DEN 178.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

За превозот време, потребно е да се провери однапред за информации за време на испорака за вашата земја. И на крај ние не преземе одговорност. За Повратни информации Дали ни се во прилог за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации ако сте среќни со цел и предмети. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Почитувани купувачот :
ве молиме Имајте во предвид :
ова е само перница капак (перница случај / pillowcase)
Перница Покритие За Мек Памук и Лен Декоративни Животинско Pillowcase 45*45см Mandala Мода навлаки за Слон Дома Декор
За Сликата Фотографии на производи кои се усогласат со. Корисниците мора да ја испита сите елементи по приемот и да не известите во рок од 3 работни денови ако anythins недостасува или оштетени. Ние не наплата на превозот надомест за пријави кои не се неисправни. КУПУВАЧОТ е soley ОДГОВОРНИ за ЦАРИНЕЊЕ на стоката. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас. Во врска со Превозот По плаќање на вашата нарачка, Ние ќе испрати пратката во рок од 5 работни денови excepted Празници. Добиете Адреса Напишете го вашето целосно име и презиме и куќа број во вашиот превозот адреса, кога ќе се направи ред, бидејќи Русија има ново правило сега, поштата не ќе испраќање парцели за вас, ако не го напишете целото име и презиме. Во рок од 14 дена по приемот, можете да се вратите назад на објектот. Ние не сме во можност да ве информираме за се должи надомест како што се различни од држави и објекти. Ве молиме љубезно не hush да ни остави негативни повратни информации, ако не сте задоволни со наредби, но ни остави шанса да се реши тоа за вас.

Главните својства

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
A1095
Бренд Име:
FYMX
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Божиќ, Дома, Хотел, Столче, Декоративни, Столот, Подот, Јога, Нога
Големина:
45*45cm
Применливи Луѓе:
Универзална
Применливи Троседот:
Универзална
боја:
како слики

Избор на купувачот