.

.

Памук Троседот Pillowcase Огромен 65cm Назад 70cm Без Core Set 60cm Плоштадот Голема перница потпирачи за глава Перница маска

Памук Троседот Pillowcase Огромен 65cm Назад 70cm Без Core Set 60cm Плоштадот Голема перница потпирачи за глава

DEN 834.00 DEN 906.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако се грижите за губење на парцела од CPAM, EMS или други couriers е предложено.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.За низок превозот надомест, тоа е малку ризично за време на превозот Suppoose од CPAM (Кина пост воздух пошта). Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во прв пат. Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ви благодариме. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не го одржи редот. Во врска помалку профит , ние нема't преземе целосна одговорност за губење. Ве молиме да ги пратите на вашите производи навремено откако ние испрати нив;
6. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Ние ќе работиме со вас да го реши секој proble
. Брзо и Безбедно превозот EMS(5~10days),UPS-от,DHL,итн(4~8days) ;
3. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање. Тоа ќе биде одлична поддршка на нашата работа;
7. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Услови
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.

Главните својства

Големина:
65x65cm, 70x70cm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Број На Модел На:
888
Шаблон Тип:
Plaid
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
SexeMara
Шема:
Модерна

Избор на купувачот