.

.

45*45см Печатени шема Перница покрие перница случај Перница покрива троседот опфаќа slipcovers Каучот опфаќа мебел троседот сет постелнина

45*45см Печатени шема Перница покрие перница случај Перница покрива троседот опфаќа slipcovers Каучот опфаќа

DEN 191.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


1 : Повеќе Ќе Се Купи,Поевтини И Тие Се! 2 : Предмети ќе бидат селектирани и пакуваат и пред ние да ги испратите,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба. 3 : Ние генерално брод во рок од 24hours еднаш уплата. 4 : Ние може да го прогласам за пониска вредност,но откако генерирани тарифи или други давачки да плаќаат на нивните сопствени. 5 : 7 дена задоволство гаранција,Ако мислите дека објектите не се како што е опишано,или скршени предмети за време на породувањето и така натаму,pls контактирајте со нас на прво место.Нејзините моето задоволство за решавање на проблемот со вас. 6 : Ние може да го прогласам за пониска вредност,но откако генерирани тарифи или други давачки да плаќаат на нивните сопствени. 7 : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија,Овие трошоци се купувачот одговорност,Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.

Главните својства

Големина:
45x45 cushion cover, 45x45cm cushion
Бренд Име:
YZFZP
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
перница маска
is_customized:
Yes
Употреба:
Софа
одделение:
Квалификуван
Функција:
еко-пријателски Мрачно мека и се водат еластична перат и пренослив
боја:
печатени флорални
Име:
cubre троседот каучот мебел агол каучот slipcover памук
Стил:
Обична обоена современи пастирски
Шаблон Тип:
животни Геометриски Весела plaid растенијата шарени солидна бескрајни
моделот type1:
остава флорални портрет срцето цртан филм сценско
Големина:
45x45cm

Избор на купувачот