.

.

Fastion Декоративни перница покрие цртан филм Животинско Овци Зајакот Fundas almofadas 45Cmx45Cm Плоштадот Валентин Ден Подарок 3D перница случај

Fastion Декоративни перница покрие цртан филм Животинско Овци Зајакот Fundas almofadas 45Cmx45Cm Плоштадот Валентин

DEN 156.00 DEN 239.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите многу од нашите производи,ние ќе ви даде поволна цена! Вие треба да бидат заинтересирани во сопствен производ,ве молиме контактирајте со нас!!! Вие треба да бидат заинтересирани во трговија на големо цена и сопствен производ, ве молиме контактирајте со нас!!! Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега.Нашата цел е задоволството на клиентите! ВраќањеНаплата 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфични reasonfor враќање, и вашата цел ID. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Ви благодариме! 4. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.) пратката 1. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. 45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1. Не двоумете се, понудата сега и никогаш да не пропуштиме. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Оваа перница случај е за 1side попуст!!!Нема печатење на другата страна!!! 3.

Главните својства

Големина:
L232
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
WM-(160)
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
Pumelo Дрво
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Печатење
Возрасна Група:
Децата, Тинејџерите, Млади, Стари возраст
дизајн:
Вашиот сопствени слики или барања
Предност:
Светли бои, Никогаш нема да избледи
Патент:
скриен патент
Пакет:
1 парче перница маска
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Производство тип:
направи-да-цел
Примероци време:
Prodution + Испорака ≤ Една недела
Користете 2:
Pillowcase
Забелешка:
Бесплатна дизајни , Нема слики ограничување

Избор на купувачот