.

.

Цртан филм Симпатична Боксер Дизајн Перница Случај на Животните Јога Куче Домашни Миленичиња Продавница Троседот Декорација Перница Покрие Испраќање подароци за

Цртан филм Симпатична Боксер Дизајн Перница Случај на Животните Јога Куче Домашни Миленичиња Продавница Троседот

DEN 235.00 DEN 379.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Цртан филм Симпатична Боксер Дизајн Перница Случај Јога Куче Домашни Миленичиња Продавница Троседот Декорација Перница Покрие Испраќање подароци за пријатели
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена) Напомена : 1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.

Главните својства

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Број На Модел На:
DW019
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
градови куче
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните

Избор на купувачот