.

.

LINKWELL 18x18 Сини и Црвени Паун Peafowl Пердув Дома Декор Burlap Перница Случај Седишта Троседот Патио Перница Покрие Pillowcase

LINKWELL 18x18 Сини и Црвени Паун Peafowl Пердув Дома Декор Burlap Перница Случај Седишта Троседот Патио Перница

DEN 468.00 DEN 767.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


LINKWELL 18"x18" Сини и Црвени Паун Peafowl Пердув Дома Декор Burlap Перница Случај Седишта Троседот Патио Перница Покрие Pillowcase
Име на производ : Перница Покрие CC409 Големина : 18"x 18"(45см x 45cm) Тежина : 170g Материјал : Дебел Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Сите превозот на трошоците за врати се на сметка на купувачи. Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја.2 Превозот осигурување не е задолжителна, но ако треба, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. За Превозот
1. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. По Продажбата На
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена.
- Забелешки : 1. Ако ви треба вашиот објект порано~ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштарина. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство.1 Вашето задоволство е наша цел. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината.

Главните својства

is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
LINKWELL
Стил:
Обична
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
CC409
Големина во инчи:
18*18
Големина во ЦМ:
45*45см
Функција:
птица
Шема:
Паун
дизајн:
Peacowl
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Употреба:
дневна соба
Употреба-1:
Спална соба
Употреба-2:
Автомобил
Фил:
без

Избор на купувачот