.

.

Перница Покривање на Летните Тропски Растенија Цвет Plam Дрво Круг 45*45СМ Monstera Жолти Лисја Pillowcase ги Красат Градината Рок Чаир

Перница Покривање на Летните Тропски Растенија Цвет Plam Дрво Круг 45*45СМ Monstera Жолти Лисја Pillowcase ги

DEN 168.00 DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Перница Покривање на Летните Тропски Растенија Цвет Plam Дрво Круг 45*45СМ Monstera Жолти Лисја Pillowcase ги Красат Градината Рок Чаир
1.Само перница покрие, не пополнување;невидливи патент дизајн. пренослив и перат; 2. Невидливи патент дизајн, лесно да се отвори и лесна дизајн. 3.Перница големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 см!(Околу 0.8 во~1.2 во); 4. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 5.Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 6. Ако сакате да се купи повеќе на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил. 7. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, ве Молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме. Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 2. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Главните својства

Големина:
45x45cm, 30x50cm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Шаблон Тип:
Растенијата
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H9588
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Mycojines
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Monstera Летните Тропски Растенија Цвет Plam Дрво Круг

Избор на купувачот