.

.

Јас Сакам Да Ви Bushel И Пек Софа Кревет Дома Декор Перница Случај Перница Покрие#823

Јас Сакам Да Ви Bushel И Пек Софа Кревет Дома Декор Перница Случај Перница Покрие823

DEN 124.00 DEN 182.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Повеќе Попуст На СТАН
Јас Сакам Да Ви Bushel И Пек Софа Кревет Дома Декор Перница Случај Перница Маска
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет
Големина : 45*45см/17"*17"
Материјал : Памук, Лен
Облик : Плоштад
Совршен за соба,автомобил, кревет ,дневна соба,и др.
Совршен за ставање на нив на вашиот троседот или креветот за да се создаде confortable средина.
Моделот е достапен само на предната страна,на задната страна е без печатење
Скриен патент дизајн, Безбедно да се машина за миење
Пакет : 1*Перница маска

Главните својства

Бренд Име:
Ouneed
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Жакард
Обликот:
Плоштад
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
Перница Случај
is_customized:
Yes

Избор на купувачот