.

.

2017 Американски Флорални Ткаени Троседот Стол Жакард Дизајнер Перница Покрие Декоративни Плоштадот Дома Перница Случај 45x 45см Продаваат по дел

2017 Американски Флорални Ткаени Троседот Стол Жакард Дизајнер Перница Покрие Декоративни Плоштадот Дома Перница

DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Точка Име : Жакард Ткаени Перница Случај Ткаенини : Многу Мека Текстура & Средна Тежина Жакард Ткаенина Стил : Намалување за Шиење Со Невидливи Патент Затворање За Брзо Перење на Моделот : Пред како украсени и Назад на перница поклопецот е солидна лен како ткаенина Содржина : 100% Полиестер Големина : Прибл.45 х 45 cm Направени во Кина
Ве молиме Имајте во предвид : Фото Боја : Компјутерски монитори се разликуваат во боја на екранот за Миење Настава : Нежно Машина за Миење Пред дизајни за секој перница покрива може да се разликуваат едни од други Пакет Содржи : 1 x Перница ги опфаќаат Само(Прибл.45cmx45cm)+Поли торба спакувани

Главните својства

Големина:
450mm*450mm
Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни
Број На Модел На:
FDSL
Обликот:
Плоштад
Стил:
Жакард
is_customized:
No
Бренд Име:
Hinyeatex
Шаблон Тип:
Растенијата
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Крпеница
Употреба:
Дома, Хотел, Декоративни, Столот, Подот, Јога, Нога, Постелнина
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Применливи Луѓе:
Универзална
Големина:
45x45cm

Избор на купувачот