.

.

Нордиските Геометрија Црно бела шема Апстракт Перница Покрие Дома Декоративни Перници, Постелнина Перница Случај Канцеларија Троседот Перница Маска

Нордиските Геометрија Црно бела шема Апстракт Перница Покрие Дома Декоративни Перници, Постелнина Перница Случај

DEN 180.00 DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .
[Материјал] Памук и Лен Помеша
[Пополнување] Нема Insert(само перница капак)
[ Патент] невидливи патент дизајн на дното на перници,тоа може да се отстрани и да се перат.
[Производи Печатење] Еден двострано печатење, Не се печати на грбот.
[Перење инструкции] Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака. Не користите кајгана. Сува рамна или висат да се исуши. Железо наопаку на памук температура со пареа.
[Забелешка]
1.Бидејќи тоа е прирачник за мерење на причини, не може да биде 1 ~ 2cm грешка.
2. Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.

Главните својства

Големина:
45x45cm
Бренд Име:
FUNHOM
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
лен перница маска
is_customized:
Yes

Избор на купувачот