.

.

Убаво Декоративни памук Дома седиште за во автомобил шарени Плоштадот мека Перница Покрива лен ruched свежи точка гроздобер одговараат на нови almohada L(210)

Убаво Декоративни памук Дома седиште за во автомобил шарени Плоштадот мека Перница Покрива лен ruched свежи точка

DEN 163.00 DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Убаво Декоративни памук Дома седиште за во автомобил шарени Плоштадот мека Перница Покрива лен ruched свежи точка гроздобер одговараат на нови almohada L(210)
Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.
кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење. Памук &Полиестер Ткаенини е исто така еден вид на меки материјали,
кој ви даде удобен живот.
Покрај тоа,убава модел изгледа повеќе елеганција и врвот одделение.
Карактеристики :
1. Висок Квалитет
2. Моден дизајн,шарени и прекрасни модели декорирате вашиот дом повеќе фантастична
3. Издржливи и отпор soiling,лесен за чистење
4. Удобно и Мека, тоа ќе направи да имаат добар одмор
5. Добра Пропустливост
6. Милувам, за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафуле, итн.
Спецификација :
Материјал : Памук & Полиестер
Големина : Плоштадот : 45 CMX45 CM
Модел : како на сликата прикажани
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)

Главните својства

Големина:
L289 45-45cm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
L(210)
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Техника:
Nonwoven
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил,almofadas decorativas
Големина:
45cmx45cm
Име:
capa де almofada
Шаблон Тип:
Игра на Престоли Троседот Декоративни перница покрива

Избор на купувачот