.

.

4 Големина Изберете Glans Пенисот Прстени За Машки Магнетни Физиотерапија Метал V Тип Обрежување Ерекција Петел Прстени Секс Играчки за Мажи

4 Големина Изберете Glans Пенисот Прстени За Машки Магнетни Физиотерапија Метал V Тип Обрежување Ерекција Петел

DEN 379.00 DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. Стандардно име на пакетот " пластични играчки "(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!

Главните својства

боја:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
4 ГОЛЕМИНА
Бренд Име:
runyu
Сексуално Сугестивна:
No
S ( внатрешен дијаметар ):
24-26mm
M ( внатрешен дијаметар ):
26-29mm
L ( внатрешен дијаметар ):
27-30ММ
XL ( внатрешен дијаметар ):
29-32-милиметри
Пакување:
Дискретна пакување

Избор на купувачот